Today Kadın Parfüm

Avon’un en sevilen parfümlerinden olan Today parfüm ile her ortamda fark edilirsiniz. Beğenilen, sorulan ve aranılan bir parfümdür Today parfüm.

Today-avon

Sizlerin de beğenerek kullanacağı, kullandığı parfüm içeriğinde ne var biliyor musunuz? Hangi güzel kokuların birleşimi ile sizinle buluştu. Şimdi parfümün notalarında birlikte yol alalım.

Today; Türkçe çevirisiyle bugün; Avon’un aşk niteleyen ilk kokulardan biri. Koku; çiçeklerinin cennet kuşuna benzemesi nedeniyle cennet kuşu olarak da adlandırılan strelitzia ve kelebek çalıları gibi egotik tropikal çiçekleri içerir. Notalarına hakim olan frezya ve kaktüs özünün dinlendiren kokusuyla başlarken, beyaz biber notası ile devam ediyor. Egzotik çiçeklerin rengarenk şöleni yanı sıra mis gibi kokar. Today parfüm de en güzel çiçeklerin ahenkle buluşmasıdır aslında. alt notalarına hakim olan sandal ağacı, sedir, kadifemsi misk notaları ve gülün suyu ile en güzel anlar sizinle olur. 2004 yılında piyasaya sürülen bu parfüm; 2005 FiFi ödülünü kazandı.

Strelitzia(Cennet Kuşu Çiçeği)

Ülkemizde starliçe olarak da nitelendirilen bu çiçek Afrika kökenli bir bitkidir. Ve cennet kuşu çiçeği ya da turna olarak da adlandırılır. Bu güzel çiçeğin egzotik dokunuşuyla büyüleyici bir kokuya hayran kalmaya ne dersiniz_

Frezya

Sevgi, umut ve neşeyi timsal eden frezya; baharın müjdeleyicisi ve muhteşem görünümüyle hem gözleri hem de kalpleri fetheder. Kokusu ise parfümlerin notalarında yer alırken, sizleri bu güzellikleri yaşamaya davet eder.

Bu parfüm ile ilgili kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, olumlu, güzel dönüşler olmuş. Birkaçına bakacak olursak;

Lixa 09/08/20 08:26Vaov! Gerçekten bir frezya parfümü! Güzel! Çiçeksi, kadınsı; iyi sebat. Bonus: Ödediğinizden fazlasını alırsınız. Aşk! Birçok yüksek kaliteli kokuya kıyasla şu anki favorilerimden biri.

Moongirl 10/15/19 11:45Bir klasik. Zarif, zengin, beyaz bir çiçek. Büyük kalıcı güç. Avon’dan kaliteli parça.

Bu güzel yorumların sahibi Today parfümü siz de deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avon WhatsApp Destek Hattı