Avon Temsilcisi Nasıl Olunur, Kimler Temsilci Olabilir?

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon’da sizlerde başarılı bir ekibin içindeki yerinizi almak istiyor musunuz? Kazancın sınırı olmadığı, ne kadar çabalarsanız, emeğinize karşılık bulduğunuz bir sistemde yerinizi almak ve kazanca kapı aralamak istiyorsanız yazımızın devamını okuyun.

avon temsilcisi ol

Avon Nasıl Bir sistemde Çalışır?

Avon dünya genelinde 6 milyondan fazla satış temsilcisiyle en çok kazandıran doğrudan satış firmalarından birisidir. Çabalarınızla orantılı olarak kazancınızı arttırmanız mümkün.

Avon Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar?

Temsilci 18 yaşını doldurmuş herkesin olabildiği, cinsiyet fark etmeksizin erkek ya da kadın, hangi meslekten olursanız olun( ev hanımı, öğrenci, memur, esnaf…) temsilci olabilirsiniz.

Temsilci katalog üzerinden yaptığı satışlarla %33’e varan oranlarda kazanç elde etme imkanına ulaşırken aynı zamanda kendi ihtiyaçlarını da temsilci fiyatına temin etmektedir. Bu da sizin için ek gelir sunmaktadır.

Avon Temsilci Nasıl Olunur?

Temsilci olmak; temsilci olmak ve üye olmak Avon’da yerinizi almak kısa bir süre içinde mümkün olmakta. Yeter ki siz isteyin. Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurduğunuz takdirde, başvuru formunuz bize ulaşacak ve biz de size geri dönüş yaparak formda eksik kalan bilgiler (T.C no ve doğum tarihi ) alarak kaydınızı oluşturacağız. Bundan sonrası sizde.

Bu aşamada size gelecek onay mesajına cevap vermeniz gerekmektedir. Size gelen mesaja KAYITEVET yazıp 3850’ye göndererek Avon ailesine katılabilirsiniz.

Temsilci Numaranız SMS Olarak Gönderilecektir

Kayıt aşamasını geçtiyseniz artık sıra geldi temsilci numaranızı beklemeye. SMS olarak gönderilecek olan ve rakamlardan oluşan temsilci numaranız Avondaki kimliğiniz gibi olacaktır.

Temsilci Şifresini Nasıl Oluşturabilirim?

Avon temsilci şifrenizi oluşturabilmeniz için https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page? linke tıklayarak aşağıda görselde yer alan şifre oluştur seçeneğine tıklayarak yönleneceğiniz sayfada yer alan ‘site yönetmeliği şartları’ kabul ederek devam etmeniz gerekmektedir.

Site yönetmeliği şartlarında kayıt ve kabul durumunda bi nevi sözleşme metnidir. Kabul ettiyseniz ve devamı seçtiyseniz; aşağıda görselde gördüğünüz gibi doğum tarihiniz ve SMS ile gelen temsilci numaranız ile birlikte ve şartları da kabul ederek devam sekmesini tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra temsilci şifreniz oluşturulacaktır. SMS ile şifreniz size gönderilecektir. Şifreniz A harfi ile başlayan ve 8 karakterden oluşan bir şifre olacaktır.

Artık Temsilci Oldunuz ve Avon ailesindeki yerinizi aldıysanız; sipariş verebilir, ödeme yapabilir, kargo takibi gibi tüm işlemlerinizi temsilci numaranız ve şifreniz ile birlikte yapabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Nasıl Kazanır?

Avon temsilcisi sadece yaptığı satışlardan değil aynı zamanda kendi ihtiyaçlarını temin noktasında da kazanç elde etmektedir. Ayrıca Avon’un temsilci hediyeleri ile belirtilen limitlerde satışa ulaştıklarında ister hediye, isterlerse Avon Para alabilirler.

Satış Lideri Olabilirsiniz

Satış lideri olarak ekip kurabilirsiniz, ekibiniz büyüdükçe kazanan da siz olursunuz. Avon’da satış lideri olmak ve satış liderliğinin yükselen seviyeleriyle birlikte kazanç da artmaktadır. Çaba ile doğru orantılı olarak, kazancınız da ekibinizde büyüyecektir. Satış lideri olduğunuzda; 12 seviyeden oluşan her basamağı atlamak aynı zamanda daha fazla kazanç fırsatı demektir.

Nasıl Üye Bulabilirim?

İster ev hanımı, ister çalışan; ister erkek ister kadın cinsiyet fark etmeksizin herkese hitap eden kazanç yönteminde yer almak isteyen kişilere ulaşmak için; sosyal medya hesaplarınızın gücünden yararlanabilirsiniz. Tanıtımınızı yaparak üye olmak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz ve tabii ki onlar da size.

Ayrıca çevrenizde Avon ürünlerini kullanan bir çok insan temsilci fiyatına ürünlere ulaşmak isteyecektir. Bu kişilerinde temsilci olmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir