Avon Temsilci Seviyeleri

Avon’da kazanmak ister misiniz? Yenilenen temsilci modeliyle sizlere muhteşem ödüller ve fırsatlar sunulmakta. Limitler katalog fiyatı üzerinden hesaplanmakta, 6 aylık satış aralığı değerlendirilir.

%50’ye varan kazanç fırsatına ulaşarak daha çok kazanabilirsiniz. Siz ne kadar çabalarsanız o kadar kazanabileceğiniz bir kazanç modeli sizleri bekliyor.

Katalog fiyatından yapacağınız satışlarda seviyeye göre puan kazanabilirsiniz. Yeni temsilci seviyeleri şöyle;

avon temsilci seviyeleri

Pink Temsilci

Avon’da çiçeği burnunda temsilcileri ifade eden bu seviyede ilk 3 ay geçerli fırsatlar sunulmakta. Yeni temsilci olan ve siparişlerine oranla kazançları da artmakta.

İlk 3 ay içinde 1 kampanyada 130 TL ve üzeri siparişlerinizde numune ürünler veya ücretsiz katalog gönderilirken, 3 ay üst üste 130 TL siparişlerinizde orijinal boy Avon ürünü gönderilmekte.

10 gün vadeye ek olarak ise otomatik ödeme veya kredi kartı talimatlarında 5 gün ilave edilmekte.

Kargo ise 130 TL siparişte 2,99 TL, 270 TL ve üzeri siparişlerde ise ücretsiz gönderimi yapılmaktadır.

Bronze Temsilci

0-699 katalog fiyatı satışlarında %18’e varan kazanca ulaşmaktadırlar. 1 kampanyada 130 TL Satışa numune ürünler veya ücretsiz katalog gönderimi yapılmaktadır.

Avon On ve ürün eğitimleri de bronz temsilciler için uygulanmakta, 60 TL ve üzeri siparişlerde kargo 2,99 TL olarak gönderebilirsiniz.

Sılver Temsilci

3 ay içerisinde toplam 550 TL satışta 65 TL Avon Puan, 800 TL satışta 80 Avon Puan veya ayrıcalıklı puanlar kazanabileceğiniz seviyedir. Bu seviyede %30’a varan kazanç sistemidir.

Ödeme vadesi ise 15 gün olmak üzere otomatik ödeme veya kredi kartı talimatına ise 5 gün ilave edilmektedir.

Kargo ise; 130 TL ve siparişlerde kargo 2,99 TL, 270 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz olmaktadır

Gold Temsilci

3 ay içerisinde toplam 1250 TL staşıa 90 Avon Puan, 1600 TL satışa 165 Avon Puan ya da ayrıcalıklık ödüller kazanabileceğiniz seviyedir. %37’ye varan kazanç fırsatları ise diğer bekleyenler arasında.

Ödeme vadesi 15 güne ek olarak otomatik ödeme veya kredi kartı talimatlarında 5 gün ilave edilmektedir. Kargo ise 270 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz olmaktadır.

Platinum Temsilci

650 Avon Puan ve ayrıcalıklı ödül kazanabileceğiniz bu seviyede %43’e varan kazanç sisteminin bulunduğu seviyedir.

Ödeme süresi 20 gün artı otomatik ödeme veya kredi kartı talimatlarına 5 gün ilave edilmektedir.

Bu seviyede ücretsiz katalog gönderimi de yapılmaktadır. 270 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargodur.

Star Temsilci

1500 Avon Puan veya ayrıcalıklı ödül kazanmak için bu seviye size göre. %50 kazanç elde edebileceğiniz bu seviyede vade süresi 25 gün olmak üzere otomatik ödeme ve kredi kartı talimatlarında 5 gün ilave edilmektedir.

Bu seviyede ücretsiz katalog gönderimi de yapılmaktadır. 270 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Avon Tavsiye Programı

Tavsiye ederek hem siz kazanın, hem de yeni temsilcimiz kazansın. Sadece temsilcilerin faydalandığı bu sistemde tavsiye deilen kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında katalog fiyatı ile 130 Tl siparişe ulaşırsa tavsiye eden kişi bir sonraki kampanyada 50 avonpuan kazanır. Tavsiye edilen temsilci 3 kampanyasının ardından sılver ve üzeri seviyeye ulaştığı takdirde koşulların oluşması halinde 100 avonpuan kazanmaktadır.

Avon Temsilci Nasıl Olunur?

Avon temsilcisi olmak istiyorsanız yapmanız gereken bize WhatsApp üzerinden ya da başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmanız durumunda gerekli bilgilerin Avon’a iletilmesi ile başvurunuz onaylanması ile artık Avon temsilcisi olabilirsiniz.

Başvuru yapmak için ise 18 yaş ve üzerinde olmanız gerekmektedir. Yaş kuralına uymuyor ancak temsilci olmak istiyorsanız aile büyüklerinden birinin adıyla temsilci olabilirsiniz. Yaşınız 18’i geçtiğinde ise kendi adınızla devam edebilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir