Avon Temsilci Hediyeleri

Avon’da sadece sattığınız ürünlerden para kazanmıyorsunuz, aynı zamanda sattığınız ürünlerle birlikte belirli satış limitine ulaştığınızda birbirinden güzel hediyeleri de kazanma fırsatını yakalıyorsunuz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Yeni temsilciler için daha fazla hediye seçeneği var. İlk 3 kampanya boyunca daha fazla hediye kazanma fırsatı ve ayrıca tüm temsilcilere özel fırsat 1 ve 2 hediyelerini kazanabilirsiniz.

Bu ay ki temsilci hediyelerine bakacak olursak; Viva la Vita parfüm 1. kampanya, incaddessence parfüm, Avon True Supercshock Max hacim veren maskara; 2. kampanya ve son olarak Full speed parfüm, Anew Daiance Altın maske 3. kampanyası olan yeni temsilcilere geliyor.

Tüm temsilciler için ise Avon İncandessence Enjoy parfüm ve English Home’den çift kişilik yatak örtüsü bu kampanya sizlerle.

İnci(Yeni Temsilcilere Özel) Temsilciler

Avon’a yeni adım attıysanız, kısacağı çiçeği burnunda temsilcilerden birisiyseniz ilk 3 kampanya sizler için. İlk 3 kampanya boyunca neler kazanacaksınız, koşulları nasıl birlikte bakalım.

Haziran Ayı İlk Kampanyanız İse;

Haziran ayı temsilcimizin ilk kampanyası ise; Avon’dan çok seveceğiniz bir parfüm sizlere gelecek. Avon Viva La Vita parfüm hediyesini kazanmak için; nisan ayında 1 katalog içeren 150 TL siparişiniz ile birlikte mayıs ayındaki ilk siparişinize sizlere gönderilecek.

Avon Viva La Vita kadınlar için bir Çiçeksi Meyveli parfümdür. Bu parfüm 2016 yılında piyasaya sürülmüştür. En iyi notaları arasında elma, pembe greyfurt, orta notalarda ise mimoza ve gül; temel notalarda ise kaşmeran, sandal ağacı ve vanilya hakimdir.

Haziran Ayı 2.Kampanyanız İse;

Haziran ayı temsilcimizin ikinci kampanyası ise; nisan ayı içerisinde 1 katalog içeren 200 TL’lik siparişinize İncandassence kadın parfüm ve AvonTrue Supershock Max hacim veren maskara sizlerin olacak.

İncandessence kadın parfüm; 2000 yılında piyasaya sürülen bu parfüm çiçeksi bir kokudur ve en sevilenler arasında her zaman yerini alır. Notalarına bakacak olursak; ilk sıktığınız anda Orkide, Vadi Zambağı ve Siklameni hissedeceksiniz, sonrasında lale ve şakayık ile mest olurken orkide ile gün boyu kalıcılığı yakalayacaksınız.

Avon Ture Supreshock Max Maskara; hacim veren maskara ile siyahlığın ve hacmin etkisini, güzelliğini yaşayın.

Haziran Ayı 3. Kampanyanız ise;

Haziran ayı temsilcimizin 3.kampanyası ise; nisan ayı içerisinde 1 katalog içeren 200 TL’lik siparişinize Full Speed parfüm ve Anew Radiance Altın maske sizlerin olacak.

Full Speed Erkek Parfüm; erkekler için narenciye aromalı bir parfüm. Üst notalar Turunçgiller, Ardıç Meyveleri ve Yeşil Yapraklar; orta notalar Kakule ve Selvi’dir; temel notalar Sedir, Misk ve Sandal Ağacı’dır.

Anew Altın Maske; Anew serisinden altın içeren yüz maskesi ile yüzünüz ışıldasın. Sizlerde bu güzel hediyeleri kazanmak istiyorsanız şartlarını yerini getirin. Bir sonraki ay vereceğiniz siparişinizle birlikte size hediyeleriniz gelsin.

Tüm Temsilcilere Özel Hediyeler

İster yeni temsilci olun, isterseniz satış lideri; herkese hitap eden fırsat 1 köşesinde Rare Flowers Night Orchid EDP parfüm hediyesini kazanmak için 2 katalog içeren toplam 350 TL siparişinize; mayıs ayındaki ilk siparişinizle size gönderilecek. fırsat 2 köşesinde ise 295 TL English Home’dan tek kişilik nevresim takımı ya da 125 Avon Para sizlerle.

Fırsat 1

İster yeni temsilci olun, isterseniz yılların deneyimli temsilcisi…2 katalog içeren toplam 350 TL siparişinize, Temmuz ayında vereceğiniz ilk siparişle muhteşem bir parfüm hediye olarak gönderilecek. Rare Amethyst Kadın EDP parfüm sizlerin olacak.

Fırsat 2

Fırsat 1 hediyesi olan Avon Rare Amethyst kadın parfüm ile birlikte Özdilekten tek kişilik pike takımı ya da parfümle birlikte 125 Avonpara kazanma fırsatı var.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 700 TL siparişinize 4 katalog ekleyin. Bir sonraki kampanyada ilk siparişinize hediyeniz gönderilsin.

Hediye mi Avonpara mı?

Fırsat 3 ve 4 kampanyalarının kaldırılmasıyla birlikte yerini 3’er aylık dönemlerden oluşan kampanya dönemleri almıştır. Nisan, mayıs ve haziran ayı kampanyalarının her birinden ayrı ayrı sipariş vererek;

3 ayın toplamında 4,500 TL net satışa ulaştığınızda 599 TL değerinde Arzum tost makinesi veya 450 Avonpara,

3 ayın toplamında 10.000 TL net satışa ulaştığınızda 1299 TL değerinde arzum filtreli elektrik süpürgesi veya 850 Avonpara,

3 ayın toplamında 15.000 net satışa ulaştığınızda 1849 TL değerinde arzum stand mikser veya 1400 TL değerinde derin dondurucu ya da 2850 Avonpara kazanabilirsiniz.

Temsilciler hediye/avonpara seçimlerini temmuz kampanyasında açılacak olan hediye seçim ekranında yapabilirler. Program sonuçları 3 kampanyanın iade-iptal süresi dolunca hesaplanarak belli olacaktır.

Nisan-dönemi

Tavsiye Et, Kazan

Sadece temsilcilere özel olan bu program ile tavsiye ederek kazanın. Hediye ya da Avonpara seçimi Nisan ayı içerisinde seçilerek tamamlanacak, birinci tavsiye hediye, ikinci tavsiye de avonpara seçimi olmayacaktır. Hediye seçtiyseniz tavsiyelerinizde hediye kazanmaya devam edeceksiniz.

Tavsiye edilen kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 1 katalog içerentoplam 150 TL sipariş verildiğinde Avon Viva La Vita parfüm kazanabilirsiniz.

Tavsiye edilen 2.kişi 1 katalog içere toplam 150 TL sipariş verildiğinde çanta,

Tavsiye edilen 3.kişi 1 katalog içeren toplam 150 TL sipariş verdiğinde English Home plaj ve baş havlusu ve güneş kremi kazanabilirsiniz.

Temsilci Olun, Kazanmaya Başlayın.

Avon’da 18 yaşını doldurmuş herkes temsilci olabilir. Yeni temsilci olan herkes gibi, yılların tecrübesini taşıyan temsilcilerde her daim hediyeler kazanır. Siz de kazanmak isterseniz, sitemizde bulunan temsilci formunu doldurarak Avon’un kazançlı dünyasında yerinizi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir