Avon Satış Liderliği Nedir, Nasıl Olunur?

Avonda kazanmanın sınırı yok. Siz ne kadar çabalarsanız, kazancınız da artacaktır. Ekip kurarak, satış lideri olarak Avon’da seviyeler atlayabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz.

1 Step 1

Temsilci Formu

Başvuru İçin formu doldurunuz.

ADRES

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
avon

Avon Satış Lideri Nasıl Olunur?

Avon satış lideri olabilmek için öncelikle Avon’da temsilci olmanız gerekmektedir. Temsilci olduktan sonra dilediğiniz zaman lideriniz aracılığı ile satış lideri olmak için başvurabilirsiniz. Ayrıca Avon’un resmi internet sitesi üzerinden satış liderliği için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Eğer temsilci değilseniz sitemiz üzerinde bulunan temsilci başvuru formundan bize ulaşarak temsilci olabilirsiniz.

Avonda yeni temsilci olanlar her zaman daha fazla kazanır. Aynı zamanda onlar kazanırken siz satış liderlerimiz de kazanıyorsunuz. Nasıl mı derseniz yukarıda yer alan tabloyu incelediğinizde gördüğünüz üzere anında kazanç sizin olacak.

Avon Satış Liderliği Nedir?

Avon satış liderliği kazancın zirvesine adım adım ilerlemek demektir. Seviyeleri geçtikçe kazancında hediyelerin de sınır tanımadığını siz de göreceksiniz. Şimdi 12 seviyeden oluşan satış liderliği ve tüm seviyelerine birlikte bakalım.

Satış Lideri

Satış liderliğinin ilk basamağı olan satış lideri olabilmek için; 5 aktif temsilci ve ekibiyle birlikte 2000 TL satışa ulaştığında 125 TL satış destek ödülünden 125 TL seviye atlama ödülünden toplam 250 TL kazanacaktır.

Uzman satış lideri

Satış liderinin ikinci basamağına geçtiyseniz; 7 aktif temsilci ile birlikte 4000 TL ekip satışına ulaşmanız gerekmektedir. Bu durumda 250 TL satış destek ödülü ve 225 TL seviye ödülüyle birlikte toplam 425TL kazanacaktır.

Bronz satış lideri:

Bronz satış lideri olduysanız; 10 aktif temsilci ile birlikte 7500 TL ekip satışına ulaşmanız gerekiyor. Bu durumda % 3.5 komisyon ve seviye atlama ödülü olan 180 TL+ 250 TL seviye koruma ödülü ile birlikte 430 TL kazanacaktır.

Her seviye atlamada kazanç da artıyor, siz de satış lideri olun, kazancınızı liderliğinizle birlikte yükseltin.

YÖNETİCİ 

Gümüş satış lideri

Seviyeler yükseldikçe aktif temsilci sayısı ve grup satışı da yükselmektedir. Gümüş satış lideri; 13 aktif temsilci ve 1 uzman lideri ile 13.500 TL satışa ulaştığında bu seviyedeki yerini almış oluyor.

Gümüş lider olduğunuzda 250 TL+350 TL seviye koruma ödülü ile Toplamda 600 TL kazanacaktır.

Altın satış lideri

Alt ekibinde 1 uzman (7 aktif temsilci ve 4000 TL satış yapan lider)kendine bağlı 17 aktif temsilci ve uzman lideri ile 24500 TL satışa ulaştığında seviye ödülü 300 TL+400 TL seviye koruma ödülü ile toplamda 700 TL kazanacaktır.

Altın satış lideri olmak için ve seviyeyi korumak için 17 aktif temsilci ile birlikte 24500 TL satışa ulaşması gerekiyor.

Platin satış lider

Seviyeler yükseldikçe kazancınız da artıyor. Alt ekibinde 1 uzman lider olması gerekmektedir (7 aktif temsilci ve 4000 TL satış yapan lider)kendine bağlı 21 aktif temsilci ve toplamda uzman lideri ile 38.000 TL satışa ulaştığında seviye atlama ödülü 375 TL+475 seviye koruma ödülü ile toplamda 850 TL kazanabilirsiniz.

DİREKTÖR

Direktör satış lideri:

Ekibin de 1 gümüş lider ve 1 uzman lider olması gerekmektedir. Ekibi ile kendi satışı dahil 57.500 TL satış yaptığında; seviye atlama ödülü ve seviye koruma ödülü ile birlikte 1200 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca vodafone hattı ve kargoda indirim imkanı olan iş geliştirme paketi kazanma fırsatınız var.

Kıdemli direktör:

Yine ekibinde 1 gümüş lider ve 1 uzman lider olması gerekiyor ve ekibi ile kendi satışı dahil 85.000 TL satış yaptığında; toplamda 1400 TL+ seviyeye göre % 6 prim +  iş geliştirme paketi + Samsung telefon kazanıyor.

Grup direktörü:

Ekibin de 1 gümüş lider ve 1 uzman lider olması gerekiyor ve ekibi ile kendi satışı dahil 130.000 TL satış yaptığında; 1700 TL +seviyeye göre% 6,5 prim  iş geliştirme paketi + Samsung telefon + 2500 TL eğitim bursu ödülü kazanma fırsatı sizinle.

yıl-sonu-hediyeleri

KOORDİNATÖR

Koordinatör Satış Lideri; Bu seviyeye geldiyseniz 40 aktif temsilci ve liderlerinizle birlikte 220.000 TL rakamına ulaşmanız gerekiyor.

Avon Kıdemli Koordinatör

Altınızdaki liderleriniz ve temsilcileriniz ile birlikte 45 aktif temsilci ile 350.000 TL satış rakamına ulaşmanız gereklidir.

Avon Grup Koordinatörü

Bu seviye için 50 aktif temsilci ve ekibinizle birlikte toplam 675.000TL ciroya ulaşmanız gerekmektedir.

Ve Yıl Sonu Hediyeleri

Avon’da yıl sonu hediyeleri koordinatör ve üst seviyede yer alan temsilcilere özel oluyor. Birbirinden güzel fırsatlar, ödüller de sizlere sunuluyor. Herkesin hayalinde olan bu fırsatlar neler diye bakacak olursak;  7500 TL değerinde tatil, bir yıl boyunca kullanabileceğiniz son model araç kullanım hakkı veriliyor. Ayrıca o araçlardan birini 3 yıl üst üste kazanmanız durumunda ise araç artık sizin olacaktır. Her kampanya döneminde de birbirinden güzel hediyeler kazanma şansınız da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir