Avon Perceive

Kokular insanın ruh haline göre değişir ve kişiler de bu durumlara göre seçicilik gösterir. Kimi zaman en sevdiğiniz koku, o an hoş gelmeyebilir ya da önceden beğenmediğiniz bir kokuyu daha sonra sevebilirsiniz.

Perceive efsane kokulardan olması ve klasiğe dönüşen ve beğeniyle kullanılan parfümler arasında. 2000 yılında piyasaya sürülmüştür. Bu kokunun arkasındaki burun üzerindeki Christopher Sheldrake’dir. Perceive’e hakim olan kokular ise; üst notalarda Sarı Frezya ve Beyaz Biber; orta notalarda Armut, Karanfil, Damask Erik ve Ylang-Ylang; temel notalar Misk, Sandal Ağacı, Vanilya Orkidesi ve Sedir’dir.

perceive

Perceive Soul; 2018 yılında piyasaya sürülen ve huzuru yansıtan bir koku. Suyun saflığı, temizliği ile huzuru yakalarken, beyaz biber, vetiver ile misk kokusuyla ihtişamı yakalayın.

perceive-soul

Perceive erkek ve kadın parfümleri birbirinden güzel ve efsanevi kokulardandır. Bunlardan biri de Perceive sunshine, 2019 yılında piyasaya sürülen bir kokudur. Çiçeksi, meyveli bir parfümdür. Üst notalar Mango, Bergamot ve Mandalina; orta notalar Manolya, Mimoza ve Yasemin; temel notalar Musk ve Sandal ağacıdır.

Parfümün İçeriğini Oluşturan En Güzel Çiçeklerden Birkaçına Bakalım.

En güzel kokular, en güzel çiçekler ve ortaya çıkan perceive. Birbirinden güzel çiçeklerin buluştuğu perceive’de baskın gelen kokular.

Sarı Frezya

Baharın muhteşem kokusu, bulunduğu ortamda hissedilen huzur demek sarı frezya. Frezya çiçeği sadece kokusu değil manası ile de kalpleri fetheder. Çünkü umut, sevgi ve neşe demek sarı frezya. Kokusu ve muhteşem huzuru ile baharı yaşayın.

Yasemin

Yasemin kokusu mest eder, sizi sizden alır, huzuru bırakır ellerinize. Kokusu buram buram nefes olur size.  Bu büyüleyici kokusunun yanında yasemin çiçeğinin kendisi saflık, duruluk ve masumiyeti simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir