Avon Mağaza Açmak İstiyorsanız; Yol Haritanız Burada…

Avon temsilcileri her zaman daha fazla kazanabilir. Bunlardan birisi de temsilcilere sunulan mağaza fırsatıdır. Bu şekilde ülkemizin her yerinde Avon ürünlerini satabileceğiniz mağazanız olacak ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Büyük düşünen temsilcileri için bulunmaz bir fırsat olan mağaza ile hem kendi işinizi kurma, hem de daha fazla kazanma fırsatını sizlere sunuyor. Detaylar yazımızda..

avon-mağaza

Avon Mağaza Açmak İsteyen Temsilcilere Özel İmkanlar Avon’da.

Avon mağazası açan temsilciler; bir kısım imkanlara sahip olabiliyor. Bunlar neler derseniz;

Herhangi bir bayilik bedeli alınmaz, tabela kullanım için bedel alınmaz ve açılışa özel hizmetlerle hep sizin yanınızda olur.

Açılış ile birlikte Avon’un destekleri bitmiyor. 3 ay süreyle devam eden bu destekler arasında; 3 ay vadeyle limit esnekliği, tüketicilere cezbedecek başlangıç seti, açılış gününü daha keyifli hale getiren promosyon ürünler, özel ikramlar ve süsleme için bütçe, tester paket hediyelerle mağaza açan temsilcisine destek veriyor.

Mağaza Açma Fikriniz Varsa Geciktirmeden Bulunduğunuz Yerde İlk olun.

Bulunduğunuz yerde ilk olmak, fırsatı yakalamak demektir. Çünkü mağaza açılan bir yerde ikinciye fırsat verilmiyor. Özellikle küçük şehirlerde. Yaşadığınız şehirde Avon mağazası açmak için geç kalmayın. Çünkü sizden önce davranan kişilerin önüne geçmek için siz de acele edin.

Avon Mağaza Açmak İçin Şartlar Nelerdir?

Avon mağaza açmanın öncelikli şartı temsilci olmaktır. Siz eğer temsilciyseniz bu kısımda devreye lideriniz ve Bölge Satış Sorumlusu girecektir.

Bu aşamada yapacağınız görüşmelerle mağaza hususunda sormak istediğiniz tüm soruları yöneltebilir, mağazanız ile ilgili fikir alışverişinde bulunabilir ve yol haritanızı çizebilirsiniz. Kısacası temsilci olmakla mağaza açmanın ilk şartı gerçekleşmiş olacağından, yapmanız gereken bölge satış sorumlusu ile irtibata geçmektir.

Temsilci değilseniz;

Temsilci değilseniz kısa süre içerisinde temsilci olarak, hemen mağaza işlemleri için bölge satış sorumlusu ile irtibata geçmeniz mümkün. https://wa.me/905511719879 WhatsApp numaralı hattan iletişim kurabilirsiniz. Temsilci olmak ve hayallerinizi süsleyen mağazayı açabilmek için hemen irtibata geçin.

1 Step 1

Mağaza Temsilci Başvurusu

Temsilcilik İçin Formu Doldurun.

ADRES

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

18 Yaşını Doldurmuş Olmanız Gerekiyor

Ücretsiz temsilci olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve Türkiye’de yaşıyor olmanız yeterli. Sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak temsilciliğiniz için ilk adımı atabilirsiniz. Aynı zamanda bu temsilci olmanız mağaza açmanız için gerekiyor. Çünkü bu aşamada mağaza açma için gerekli işlemlerin başlatılabilmesi ve daha sonrasında siparişiniz, kargo takibiniz, ödeme işlemleriniz gibi birçok hususta gereklidir.

Avon Mağaza Nedir?

Avon temsilcileri var olan, temsilcileri ile büyüyen bir firmadır. Temsilcileri için geliştirdiği konsept mağaza ile daha fazla kazanç için daha fazla imkan sunmak isteyen Avon; bu sebeple Avon mağaza açma fırsatını temsilcilerine sunuyor. Avon mağaza temsilcileri için geliştirilen ve Avon ürünlerini kendi işinin rahatlığıyla satma fırsatı sunan bayilik sistemidir. Siz de Avon mağazası açmak istiyorsanız; dikkat etmeniz gereken birkaç husus var.

Mağazanız minimum 25 m2 olmalı; mağaza açmak istediğiniz yer en az 25 m2 olması gerekiyor. Aksi takdirde Avon mağaza açmanız için uygunluk verilmez.

25 m2 -50 m2 arası dükkanlar A tipi olarak değerlendirilirken 50 m2 ve üzeri olan dükkanlar B tipi olarak değerlendirilmektedir.

Ve son olarak C tipi olarak değerlendirilen stant alma şeklinde olan mağaza tipidir. Bu şekilde stant alabilmek için mevcut dükkanınız olması yeterli görülüyor. Herhangi bir işletmesi olan herkesin dükkanında alabileceği stant ile Avon ürünlerinin satışlarını yapabilirsiniz.

Maliyetler ise; dükkanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Ayrıca değişken ekonomi ile maliyetler de orantılı olarak etkilenecektir. Bu konuda detaylı bilgiler Bölge Satış Sorumlusu ile görüşmeniz esnasında alabilirsiniz.

Sizlerde mağaza açmak istiyorsanız veya temsilci değilim ama hemen temsilci olarak mağaza fikrimi hayata geçireyim diyorsanız; başvuru formunu doldurun ve en kısa sürede temsilciliğiniz ile birlikte hayallerinize bir adım daha yaklaşın https://wa.me/905511719879 WhatsApp numarasından da ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz hususlarda tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avon WhatsApp Destek Hattı