Avon Kapıda Ödeme Yöntemi Nasıl Yapılır?

Avon ödeme yöntemlerinden birisi olan kapıda ödeme ile evden çıkmadan Avon ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl yapılır, hizmet bedeli ne kadar, hangi kargo ile olacak derseniz detaylar yazımızda olacak.

Biliyorsunuz ki 15 gün olarak belirlenen vade süresi kapıda ödeme yönteminde teslimat esnasında gerçekleşmektedir. Siz de hemen ödeme yapmak istemezseniz diğer ödeme yöntemlerinden birini değerlendirebilirsiniz.

avon-ödeme

Avon Kapıda Ödeme Yöntemi Nedir?

Kapıda ödeme yöntemi satış liderleri ve temsilcilerine yönelik bir uygulama olup; Avon müşterilerine dönük bir uygulama değildir. Eğer temsilci ya da satış lideriyseniz bu uygulama ile evinizden siparişlerinizi verebilir, gelen kargo görevlisine ödemenizi yapabilirsiniz.

Sizde temsilci olmak ve temsilci fiyatına Avon’un fırsatlarından faydalanmak isterseniz temsilci olabilirsiniz. Temsilci olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Yöntemi Nasıl Seçilir?

Kapıda ödeme yöntemi sipariş girişinizi tamamladıktan sonra kapıda ödeme yöntemi kutucuğunu seçmeniz gerekmektedir. Faturanızın bedelini teslimat esnasında kargo görevlisine vermeniz gerekmektedir. Sipariş aşamalarından dördüncü aşamada yer alan siparişi gönder” butonundan hemen önce ödeme şekli olarak kapıda ödemeyi seçmeyi unutmayın.

kapıda-ödeme

Kapıda Nakit Ödeme Bedeli Ne kadar?

Kapıda nakit ödemeyi seçtiyseniz 2.5 TL kapıda ödeme bedeli ile birlikte varsa hizmet bedeli ve fatura bedelini de PTT kargo görevlisine vermeniz gerekmektedir.

500 TL’ye Kadar Bu Hizmetten Yararlanabilirsiniz

500 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme yönteminden faydalanabilirsiniz. Eğer 500 TL’yi geçiyor ve siz yine kapıda ödeme yöntemini seçmek istiyorsanız siparişlerinizi ikiye bölerek yine aynı şekilde ödeme şekli olarak kapıda ödeme yöntemini seçebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Yöntemi Avantajlı mı?

Kapıda ödeme yöntemi avantajlı mı sorusu yerine göre değişkenlik gösterir. Küçük çocuğu, hastası olanlar için ya da pandemi döneminde evden dışarı çıkmadan ödeme yapmak isteyenler için veyahut kredi kartı, banka kartı olmayan kişiler için kullanmak çok cazip oluyor.

Ancak kapıda ödeme yöntemiyle gönderdiğiniz ürünler temsilci fiyatıyla gideceği için burada katalog fiyatından ücret alınamayacağı için kazanç elde edilemiyor. Ancak fırsat hediyelerine kazanmanıza, yıl sonu bazlı değerlendirildiğinde kazancınıza destek sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir