Avon Haziran Kataloğu

Bu ay bildiğiniz üzere Babalar Günü’nü içinde barındırıyor. Her yıl mayıs ve haziran ayları annelerimiz ve babalarımız için daha da özel hissettikleri, bizlerin de küçücük de olsa bir hediye ile taçlandırdığımız günler bulunmaktadır. Anneler gününü geride bıraktığımız mayıs kataloğundan sonra sıra geldi Avon Haziran Kataloğuna.

Avon Haziran Kataloğunda; babalarınıza hediye edebileceğiniz, üzerine özel mesajınızı yazdırabileceğiniz parfümler bulunmakta. Yine sevdiklerinize, kendinize alabileceğiniz birçok parfüm, kişisel bakım ürünleri, çocuklarınız için kişisel bakım ürünleri, güneşin iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde güneş koruma ürünleri de bulunmakta.

avon online katalog

Avon Parfüm

Avon parfümlerini denemeyenimiz kalmamıştır belki de. Kokusuna aşina olanlar, en sevdiği parfümü almak isteyenler ya da değişiklik yapıp Avon’un diğer parfümlerinden denemek isteyenler. Herkes için bir parfüm bulunmakta.

Today Tomorrow Always

Üzerine en özel notu yazdırabileceğiniz erkek parfümleri bu katalogda yerini alıyor. Bunlardan biri de Today Tomorrow Always; özel TTA kutusuyla gelecek olan bu parfümle sizi ve babanızı özel hissettirecek bir parfüm.

Avon Segno

Hediye önerileri bitmiyor. Segno serisine katılan yepyeni bir ürün daha. Avon SEGNO IMPACT; farklı notaların buluştuğu bu parfümde kökleşmeyi vurgulayan topraksı etkisi ve yeni başlangıçlara yelken açan ferah bir koku. Sardunya, Vermut Notaları ve İki Çeşit Vetiverden oluşmaktadır.

Avon Segno; Vetiver ve odunsu kokular sevenler için ideal bir koku.

Avon Segno Vısıonary; İtalyan Bergamotu, Aromatik Rom ve Vetiverle harmanlanan bu parfümde katalogda yerini almıştır.

Perceive Erkek ve Kadın Parfümleri

Her zaman en sevilen parfümler arasında yerini koruyan bir perceive; size huzuru, ferahlığı getiriyor. En güzel hediye seçenekleri arasında da tercih edilen bir parfümdür. Perceive For Men; notalarında turunçgil, adaçayı ve sedir ağacı kokusunu taşırken, Perceive Kadın; beyaz biber, sarı frezya ve gardenyanın güzel kokularını buluşturuyor.

Eve Prive Kadın EDP; Osmantus, pembe şakayız ve karamel misk ile harmanlanan Avon’un yepyeni ürünlerinden biri olan bu parfüm mayıs kataloğunda sizleri bekliyor.

Makyaj

Bu kategoride de birçok ürün sizi beklemekte. Herkesin zevkine uygun bir ürün bulabileceği Avon’da makyaj bölümünde mat görünümlü rujdan, yoğun renk veren Legend mat ruja, tüy kadar hafif hissettiren rujdan 16 saat boyunca sizinle kalan ruja kadar seçenekler bulunmakta.

Yine her zaman favorileriniz arasında bulunan maskara seçenekleri de burada yerini alıyor. Uzunluk ve hacmi bir arada sunan Legendary Lengths, 5 etkiyi bir arada sunan Lash Genius, doğal görünümlü hacim veren Super Shock, istediğin kadar hacim veren Spectra Lash, kirpikleri tek tek ayıran Euphoric, dolgun hacim veren Ultra Volume, kirpikleri kaldırıp hacim veren Unlimited ya da kirpikleri kıvırıp hacim veren Drama mı? Maskara seçenekleri de burada.

Vücut Bakımı

Vücut bakımında da Avon yanınızda. Nemlendirici ihtiyacınız, hijyenik bakım ürünleriniz, cilt tonu eşitleyiciniz ve daha fazlası bu reyonda.

Cilt bakımı için 2 adım 2 dakika sloganıyla yepyeni ürünüyle sizlerle buluşan Avon Care Micellar Cleansing serisi yine katalogda yerini alıyor. Avon Care ürünleri birçoğunuz denediği gibi nemlendirmeye, cildinizi beslemeye yardımcı olmaktadır. Daha fazla seçenek için online kataloğu inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Avon Haziran Kataloğunu incelemek için yukarıda yer alan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ya da basılı katalog yardımıyla inceleyerek siparişlerinizi bize iletebilirsiniz. Yapmanız gereken istediğiniz ürünleri seçerek bize iletmek. Bir sonraki katalog yazısında görüşmek ümidiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir