Avon Far Away 50 ml Kadın Parfüm

Ürün Özellikleri

  • Boyut: 50 ml
  • Tür: EDP
  • Ürün adı: Far Away Kadın Parfüm

Far Away parfüm serisi birbirinden güzel içeriğiyle iddialı bir şekilde sizleri bekliyor. Bu parfümler Nisan kataloğunda sizler için yerini aldı. Uzun süre kıyafetlerinizde kalan kokusu ile dayanıklı aynı zamanda etkileyici bir koku Far Away.

Far Away kadınlar için bir çiçeksi bir parfümdür. Far Away parfüm; Givaudan ve Rene Morgenthaler tarafından oluşturuldu ve 1994 yılından itibaren bizlerle. Notalarını ise; Hindistan Cevizi, Ylang-Ylang, Şeftali, Karo Karounde ve Portakal üst notalarını; yasemin, gardenya, menekşe, frezya, osmanthus ve gül orta notalarına; temel notalarını ise vanilya, sandal ağacı, amber ve misk oluşturmaktadır.  

Far Away serisini oluşturan parfümler ise; far away rebel avon, far away royal avon,far away infinity, far away glamour gibi birçok türü vardır.

İÇERİK

Parfümün içeriğini oluşturan en güzel çiçekler neler? Baharla birlikte doğayı renklendiren, renk cümbüşü yanı sıra kokularıyla da ruhumuzu güzelleştiren çiçekler; parfümlerin de en güzel notaları haline geliyor.

Osmanthus

Bu bitki tüm yıl yeşil yapraklı kalan, aynı zamanda ağaç veya çalı formunda gelişen güzel kokulu bir bitkidir. Kokusu değerlendirildiğinde şeftali ya da armut kokusuna benzer bir koku hissedilir. Ve birçok parfümde bu kokuyu bulmanız mümkün .

Menekşe

400-500 yıllık bir bitki olan menekşenin birçok türü bulunmaktadır. Ve ilginçtir ki menekşe kokusuz olarak bilinmektedir. İlginç olan ise menekşenin kendine has kokusu olduğudur.

Kokusunu iyottan alan menekşenin kokusunu biz algılayamayız. Sebebi ise; koku alma reseptörlerinin uyarılmasının hemen ardından, iyonun reseptörlere bağlanması ile geçici olarak, koku alma duyusunun bloke olması nedeniyle koku almamız engelliyor. Bu ise bize menekşe çiçeğinin kokusuz olduğunu düşündürüyor. Her kokladığınızda hissetmek istediğiniz kokuyu algılamak menekşe notalarının hakim olduğu bu parfümle mümkün.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilirken, 14.00 sonrasına kalan siparişler ertesi iş gününe kalır. Dolayısıyla cuma günü 14.00 sonrası verilen siparişler pazartesi gününe kalır.
  • Siparişleriniz PTT kargo ile size gönderilecek olup, 2-6 gün arasında bulunduğunuz yere göre teslimat gerçekleşecektir.
  • İade edebilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünü iade etmek için 30 günlük süreyi kaçırmayın.
  • Ürünler Avon’un orijinal ürünleri olup, Avon’un Gebze şubesinden gönderilmektedir. Ve ürünler size gönderilirken fatura ile gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir