Avon Cildinize İyi Gelir

Avon’un birbirinden güzel cilt bakım ürünleri cildinize iyi gelir. Cildinize, yaşınıza uygun nemlendiricilerle cildinizin istediği nemi verin. En büyük cilt problemlerinin başında kuruluk, pullanma gibi sıkıntılar oluşabilir. Bu durumun önüne geçmek için dikkat etmeniz gereken hususlar var.

Cilt Sağlığı İçin Ne yapmalıyım?

Cilt sağlığınız için günlük su tüketiminiz, cilt tipinize göre nemlendirici kullanmanız çok önemlidir. Kimi ciltler daha kuruyken, kimisi yağlı ve karma ciltlere sahip olabilir.

Yağlı cilt tipine sahip kişiler genellikle nemlendiriciye ihtiyaç duymadığını düşünse de cildine uygun nem desteği sağlanmalıdır.

Kuru ciltler ise; pul pul dökülme ve soyulma ile karşı karşıya kalır. Yoğun nemlendirme isteyen bu cilt tiplerine uygun nemlendiriciler de Avon’da.

Karma ciltler ise; yine nem dengesini bulmak zorunda. Cildin kuruluğu yanı sıra, yağlı bölgeleri de kontrol altına alınmalıdır.

Avon’un Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?

Avon’da kişisel bakım çok önemlidir. Her yaşa, her cilde uygun cilt bakım ürünleri, nemlendiriciler, güneş kremleri ile cildiniz ihtiyacı olan nemi alacak. Bu ürünlerden başlıcaları; Avon Care, Anew serisi ürünler, güneşin kendini göstermesiyle birlikte hayatımıza yeniden dahil olan güneş kremleridir.

Avon Care

Avon Care ile doğal özlerle yüzü nemlendiren kremler, çok amaçlı el, yüz ve vücut kremleri ve 75 ml tüpleriyle çantanızda her daim yanınızda olacak nemlendiriciler sizleri bekliyor. Hindistan cevizi yağı, aokado yağı, kako yağı, gül suyu özlü ve lavanta özlü çeşitleriyle sizleri bekliyor.

Anew

Her yaş grubundan rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün seçenekleriyle sizlerle. 30-45 yaş grubu için 3’lü bakım sistemi (gündüz, gece ve göz çevresi) Anew’de. SPF 25 ile cildi güneşten korurken cildinizin dolgun görünmesini sağlar, ince çizgilerin görünümünü azaltır.

40-55 yaş grubunda 3’lü bakım sistemi sizleri bekliyor. Gündüz SPF 25 ile cildi güneşten korurken cildinizin sıkı görünmesini sağlar, kırışıklıkların görünümünü azaltır.

55 yaş ve üzeri için 3’lü bakım sistemi özünde aynı etki ile SPF 25 ile cildi güneşten korurken, cildin sıkı görünüm kazanmasına yardımcı olur, gece boyunca cildin onarımına yardımcı olarak cilde sıkılık nem ve elastikiyet hissi kazandırır.

Avon PRO VITA D Su Bazlı Krem

72 saat nemlendirme etkisiyle uzun süre teninizde etkisini hissedeceksiniz. Sadece Avon’da; cildin ihtiyacı olan günlük D vitamini üretimine destek olarak cilt bariyerini güçlendiren ve 72 saat boyunca cilde nemi hapsederek, sağlıkla parlayan bir cilt görünümüne kavuşun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir