Avon Attraction 50 ml EDP

Ürün Özellikleri

Ürün: Avon Attraction 50 ml kadın parfüm

Boyut: 50 ml

Tür: EDP

Avon Attraction kadın parfümünü denediniz mi? Genelde beğeni ve tavsiye üzerine denediğimiz parfümleri alma olasılığımız daha fazla. Bu parfüm de Avon’un en çok beğenilen ve tavsiye edilen parfümleri arasında.

Kadınlar için çiçeksi ve odunsu bir koku olan Attraction; 2015 yılından itibaren Avon klasiklerinden biri oldu ve en sevilenler arasında yerini aldı.

Bu kokunun arkasındaki burun ise Honorine Blanc; her kokunun bir hikayesi vardır bakış açısıyla bir kokunun her ruh halinde alacağı farklılığın zamanla ortaya çıktığını ifade etmiştir. Biz de diyebiliriz bu güzel koku da böyle bir süreçte gelişmiştir.

İÇERİK

 Üst notalarda böğürtlen, armut ve pembe biber; orta notalar misk, siyah orkide ve yasemin; temel notalar kehribar, Madagaskar Vanilya, Praline ve Labdanum’dur.

Pembe Biber

Pembe biber parfümlerde kullanılmaya başlayan; attraction parfümün de üst notasına hakim olan bir koku. Yaprak dökmeyen bir ağaç olan Schinus Molle’nin meyvesi pembe biberdir. Pembe biber parfümeride kullanılan, baharatlı, ve sıcak bir yansıma yapar ve son derece kararında bir kokudur.

Siyah Orkide

Hassas duyguları ve zarafeti simgeleyen orkide; çiçeğiyle de en güzel hediyeler arasına girerken parfümlerinde gözde kokularından birisi oluyor. Latin isim “Orchidaceae” olan orkide birçok farklı renge sahip olması yanı sıra kültürlere göre, verildiği kişiye göre de farklı manalar kazanabilir.

Genç bir kıza, evli bir kadına ya da ev hediyesi olarak alınan bir orkide. Hepsi özünde sevgiyi, güzelliği ifade etmektedir. Siz de orkide ile buluşan bu parfümü hediye olarak alabilirsiniz.

Yasemin

Ana vatanı Himalayalar olan yasemin çiçeği jasminum olarak bilinir ve birçok farklı türü vardır. Kokusu yoğun ve güzel olduğu için parfümlerin gözdeleri arasındadır.

Sipariş Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Saat 14.00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 14.00 sonrasına kalan siparişler ise ertesi iş gününe kalır. Cuma 14.00 sonrası verilen siparişlerinizde aynı şekilde ilk iş günü olan pazartesi günü kargoya verilir.
  • Gönderiniz PTT kargo ile size ulaşacaktır. Yaşadığınız göre değişkenlik göstermekle birlikte 2-6 gün arasında sizlere ulaşacaktır.
  • Ürünler orijinal Avon ürünleri olup, fatura ve iade garantisi ile gönderilmektedir.
  • Beğenmediğiniz, memnun kalmadığınız ürünleri 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
1 Step 1

Temsilci Formu

Başvuru İçin formu doldurunuz.

ADRES

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Temsilci olmak için yukarıda yer alan temsilci başvuru formunu doldurmanız yeterli. Siz de hemen temsilci başvuru formunu doldurun, avon ailesindeki yerinizi alın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir