Avon 2021 Elite Club Nedir?

Avon’da kazancın sınırı yok. İster temsilci olun, ister satış lideri. Avon elit club üyesi olun ve %33’e varan kazanç fırsatlarından yararlanmaya başlayın. Elite Club nasıl olunur, şartları nelerdir?

Elite Club üyesi olmak için 2021 yılı içerisinde 11.500 TL limite ulaşmanız gerekmektedir. Daha erken dönemde bu limite ulaşırsanız elite club fırsatlarından hemen yararlanmaya başlarsanız. Avon 12 kampanya ve 4 dönem üzerinden oluşan kazançlarıyla sizleri bekliyor.

elite-club

Elite Club Nasıl Olunur?

Elite club olmak için yapmanız gereken 11.500 TL limite isterseniz yıl sonunda isterseniz yılın başında ulaşın. Dönemlik programlar ile her dönem kazanmanın yanı sıra, yıl sonunda ekstra kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Dönem bazında değerlendirilen satış limitleriyle hediyeler kazanırken, elite club üyesi olmaya da aday olursunuz. İlk dönem olan ocak-şubat ve mart ayının bitmesiyle ikinci döneme Nisan ayı ile başlandı. Bu dönemin hediyelerine göz atacak olursak;

3 ayın toplamında 4,500 TL net satışa ulaştığınızda 599 TL değerinde Arzum tost makinesi veya 450 Avonpara,

3 ayın toplamında 10.000 TL net satışa ulaştığınızda 1299 TL değerinde arzum filtreli elektrik süpürgesi veya 850 Avonpara,

3 ayın toplamında 15.000 net satışa ulaştığınızda 1849 TL değerinde arzum stand mikser veya 1400 TL değerinde derin dondurucu ya da 2850 Avonpara kazanabilirsiniz.

Temsilciler hediye/avonpara seçimlerini temmuz kampanyasında açılacak olan hediye seçim ekranında yapabilirler. Program sonuçları 3 kampanyanın iade-iptal süresi dolunca hesaplanarak belli olacaktır.

Nisan-dönemi

Yeni Elite Club Olduysanız Ayrıcalıklarınız nelerdir?

Yeni elite club olmuş temsilcilerin avantajlarına bakacak olursak; birbirinden güzel hediyeler, hizmet bedelinde indirim, süper tekliflerinde ekstra kazanç, müşteri hizmetlerine bağlanmada öncelik elite club üyeleri için.

%33’e Varan Kazanç Fırsatı

Elite club üyesi olmanızla birlikte %33’e varan kazanç fırsatı sizlere sunuluyor. Ayrıca limitsiz sipariş imkanı da elite club üyeleri için geliyor. Özellikle yeni temsilci olanların daha fazla karşılaştığı bu durum elite club üyeleri için yok.

Hizmet Bedeli Ödemezsiniz

Kargo ücreti ödemek istemiyorsanız elite club üyesi olmak size göre. Çünkü minimum sipariş tutarı ve üzeri siparişlerde 1,75 TL hizmet bedeli elite club üyelerinden alınmıyor. Elite club üyesi olmayan temsilcilerden ise belirli bir limitin üstüne çıktıklarında bu ücret alınmıyor.

Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Bağlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinde özel müşteri temsilcisi sayesinde beklemeden iletişim kurabilirsiniz. Bu ayrıcalık da elite club üyeleri için geçerli.

Süper Teklif Paketlerinde Kazanın

Elite club üyeleri süper teklif paketlerinden de kazanıyor. Biliyorsunuz ki süper teklif paketlerinde ücret değişmez. Ancak elite club üyeleri için 3 TL ekstra kazanç fırsatı süper teklif paketlerinde de var.

Temsilci Olmak İster misiniz?

Temsilci olmak ve Avonun kazançlı dünyasında yerinizi almak istiyor musunuz? Hemen temsilci olabilir ve Avon ile kazanmaya başlayabilirsiniz. Temsilci olmak için başvuru formunu doldurarak göndermeniz yeterli.

1 Step 1

Temsilci Formu

Başvuru İçin formu doldurunuz.

ADRES

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir