ANEW Cilt Bakım Ürünleri

Avon ile yıllar geçse bile genç kalın. Avon’un geliştirdiği teknolojilerin cilt bakımına da imza attığı bir gerçek. Avon’un tecrübesi ile marka olan ANEW cilt bakımının gözdesi.

Cildinizi her daim taze, her daim canlı ve parlak görünmesini ister misiniz? O zaman Anew bakım ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. .

anew-

Protinol Teknolojisi Sadece Avon’da

Dünyadaki tek protinol teknolojisine sahip Anew kremleri ve ampulleri ile doğuştan bulunan ancak yaşlanma ile birlikte azalmaya başlayan kolojenin üretimini destekler ve istediğiniz genç görünümü kazanmanıza ve korumanıza yardımcı olur.

Pro VITA D Teknolojisi İle 72 Saat Nem Avon Su Bazlı Kremde.

Avon’un yepyeni ürünlerinden biri olan Anew su bazlı krem; Dünya Sağlık Örgütünün günlük önerdiği güneşlenmeye eşdeğer dozdaki D vitamininin aktive edilmesine yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan günlük D vitamini üretimine destek olan bu krem cilt bariyerini güçlendirerek, cilde gereken nemini verir.

Covid-19 ile birlikte hapsolduğumuz ev ortamında en çok ihtiyaç duyduğumuz D vitamini bu kremde. Ayrıca kış aylarında güneşe hasret kalan bedenlerimize doyumsuz D vitamini desteği verebilirsiniz. Sipariş için iletişime geçmeniz yeterli.

anew-pro-vita-d

Anew Kremleri Her Yaşa Uygun Seçenekleriyle Avon’da

30-45 Yaş İçin İdeal; Anew Reversalist gündüz ve gece kremleri, 40-55 yaş için ideal; Anew ultimate gündüz ve gece kremleri, 55 yaş ve üzeri için Anew Platinum gündüz ve gece kremi ile her zaman genç kalın.

Anew Reversalist Gündüz ve Gece Kremleri

Anew Reversalist gündüz kremi içerdiği protinol teknolojisi ile kolajen üretimine artırmaya destek olurken aynı zamanda cilde dolgun görünüm verir. 30-45 yaş aralığı için ideal olan bu krem dermatolojik olarak test edilmiştir. SPF25 ile güneşe karşı koruma sağlar.

Bu ürün aynı zamanda cilt esnekliğini arttırır, cilt görünümünü düzeltir. Ciltte bulunan kolajeni destekleyerek, cildin görünümündeki farkı sadece iki günde bile fark edebilirsiniz.

Anew Reversalist gece kremi ile cildinizin nemini gece boyunca 2 kat arttırarak yenilenmiş hissetmesine yardımcı olur. Yine aynı şekilde 30-45 yaş aralığı için ideal olan bu kremle yaşlanmaya geciktirin. Temiz cildinize uygulayacağınız bu kremle kısa zamanda değişimi fark edin.

Anew Reversalist gündüz ve gece kremlerini 70,99 TL’ye alabilirsiniz. Nisan kataloğunda cildinizi yenilemeye hazır olun.

Anew Ultimate Gündüz ve Gece Kremleri

Anew ultimate gündüz kremi yine aynı şekilde içerdiği protinol teknolojisi ile kolajen üretimini arttırmaya destek olarak cildinizin sıkı görünmesini yardımcı olur. SPF25 ile güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Derin kırışıklıkların görünümünü azaltarak, cildin canlılığını arttırır.

50 ml olarak satışta olan ve 40-55 yaş için tavsiye edilen bu kremi 72,99 TL’ye alabilirsiniz.

Anew Ultimate gece kremi Protinol teknolojisi ile geliştirilen bu krem; sadece iki günde farkını göstermeye başlayacaktır. Kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildinize yaşlanmaya karşı ihtiyacı olan kolajen desteğini verir.

Bu ürünü 72,99 TL’ye alabilirsiniz. Sipariş için iletişime geçebilirsiniz.

Anew Platinum Gündüz ve Gece Kremleri

55 yaş ve üzeri için ideal olan bu krem ile daha toparlanmış görünen bir cilde sahip olun. Cildiniz sıkı bir görünüm kazanırken aynı zamanda ciltteki sarkık görünümün de önüne geçer. Protinol teknolojisi ile üretilen bu kremi deneyin.

Bu kremlerle SPf25 teknolojisi ile güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlarken; protinol teknolojisi ile cildinizi sıkılaştırabilir, nemlendirebilir ve elastikiyet kazandırabilirsiniz.

Gündüz ve gece kremlerini 74,99 TL’ye sipariş verebilirsiniz.

Kapıda Ödeme ve Temsilci Fiyatına Sipariş Verebilirsiniz.

Siz de temsilci olmadan, temsilci fiyatına sipariş vermek istiyor musunuz? Çok kolay. Nasıl olacak derseniz; whatsapp üzerinden ulaşarak; beğendiğiniz ürünlerin kodlarını ileterek, kapıda ödeme yöntemi ve temsilci fiyatına sipariş verebilirsiniz. https://wa.me/905511719879 Sipariş vermek için istediğiniz ürünlerin kodlarını göndermeniz mümkün.

Dilerseniz temsilci olarak, hem kendi ihtiyaçlarınızı temin edebilir, hem de satış yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Ücretsiz üye olarak, kazancın kapılarını aralayabilirsiniz. Temsilci olmak için dilerseniz WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. https://wa.me/905511719879

Temsilci olmak için temsilci başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvuru formunuzun ulaşması ile en kısa sürede geri dönüş sağlanarak iki saat gibi kısa sürede temsilci olabilirsiniz.

1 Step 1

Temsilci Formu

Başvuru İçin formu doldurunuz.

ADRES

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir